YHTEYSTIEDOT

Osoite

Noise House Oy
Ilveskaari 11 K
01900 Nurmijärvi

Y-tunnus: 1466673-5

Verkkolaskutusosoite

003714666735
003708599126 (Liaison)

Laskutusohjeet (PDF)

Katso yhteystietomme alla

MYYNTITIIMI

Kimmo Kemppainen

Myyntijohtaja

0400 551 026
kimmo.kemppainen@noisehouse.fi


 TAPAHTUMATEKNIIKKA

Tero Arnberg

Osastopäällikkö


0400 692 373
tero.arnberg@noisehouse.fi

Mauno Oikarinen

Tekninen tuottaja


041 319 3989
mauno.oikarinen@noisehouse.fi

 ESITYSTEKNIIKKA

Olli Lahtinen

Osastopäällikkö


045 102 3975
olli.lahtinen@noisehouse.fi

Joni Väätäinen

Projektipäällikkö


040 516 0889
joni.vaatainen@noisehouse.fi

 MUU HENKILÖKUNTA

Piritta Peltomaa

Laskutus

 
laskut@noisehouse.fi

Perttu Peltomaa

Talousjohtaja


0400 707 427
perttu.peltomaa@noisehouse.fi

Heidi Gerkman

Assistentti

 
heidi.gerkman@noisehouse.fi

Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä koskien mitä vain yritykseemme tai palveluihimme liittyvää.

Teemme parhaamme vastataksemme viestiisi mahdollisimman pian.